Niespełna 10 dni do wielkiego Finału LOTTO Superlig


Grodziscy kibice odliczają już dnia do spotkania Dartom Bogorii Grodzisk Mazowiecki z LOTTO Polski Cukier Gwiazdą Bydgoszcz, które 5 czerwca o godzinie 15 odbędzie się w grodziskiej hali przy ulicy Westfala 3a. Tego dnia oba zespoły powalczą o tytuł najlepszej drużyny w kraju.

W Grodzisku Mazowieckim zapowiada się nie tylko święto tenisa stołowego przy stole, ale również na trybunach. Organizatorzy meczu domówili specjalne trybuny, które będą mogły pomieścić paręset osób przy Westfala. Fanów z Bydgoszczy ma być prawie setka, a do naszego miasta przyjadą specjalnymi autobusami. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji i niespodzianek dla obecnych kibiców, dlatego też otoczka finału LOTTO Superligi zapowiada się niesamowicie.

Tenisiści Bogorii trenują w poście czoła. Do grupy treningowej Bogorii przed finałem dołączyli Damian Węderlich oraz Andrew Baggaley, którzy mają dodatkowo pomóc Markowi Badowskiemu, Pavlowi Siruckowi i Sunowi Shiyu w jaki najlepszym przygotowaniu do finałowej rywalizacji. Szczególnie nasz kapitan wydaje się być w świetnej formie przed finałem. Niestety niemal pewna ze względu na kontuzję jest absencja Miłosza Redzimskiego i Panagiotisa Gionisa.

Siłą naszego rywala z Bydgoszczy jest bardzo równy skład oraz świetna atmosfera. Zbigniew Leszczyński w tym sezonie świetnie skompletował skład, który przypomnijmy wygrał rundę zasadniczą LOTTO Superligi. Z trójki Artur Grela, Vladislav Ursu oraz Slava Burov trudno wskazać najsłabsze ogniwo oraz zdecydowanego lidera. Chociaż najlepszy bilans indywidualny z tej trójki w tym sezonie ma Mołdawianin Ursu. Dodatkowo bydgoszczanie naprawdę dobrze radzą sobie w grach podwójnych.

Niewątpliwie atutem Bogorii jest własna hala, a doskonale wiadomo, że przy Westfala Marek, Pavel i Sun czują się bardzo mocni. Nie raz i nie dwa grodziscy fani dodawali naszym gladiatorom dodatkowej energii. Mamy nadzieję, że jeszcze raz wszyscy kibice dadzą z siebie wszystko 5 czerwca i poniosą Bogorię do ósmego tytułu Drużynowego Mistrza Polski.

Dodaj komentarz