W Sobotę Piknik z Bogorią

27 września o godzinie 11 w Parku Skarbków w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się piknik tenisa stołowego z okazji obchodów 500-lecia gminy Grodzisk Mazowiecki.

Jeśli lubisz aktywność fizyczną na świeżym powietrzu lub dobrą zabawę z rakietką w ręku, to musisz być z Bogorią w sobotnie popołudnie.Tego dnia w ramach obchodów 500-lecia gminy Grodzisk Mazowiecki wraz z Centrum Kultury będziemy bawić się tenisem stołowym. W ramach atrakcji 27 sierpnia od godziny 11 trenerzy oraz zawodnicy Bogorii będą do dyspozycji wszystkich chętnych.

W tym czasie zorganizowane będą turnieje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Planowane są liczne konkursy z nagrodami, a także wskazówki dotyczące gry od trenerów Akademii Tenisa Stołowego Bogorii. Nie zabraknie muzyki oraz naszej maskotki, która chętnie będzie pozować do zdjęć z dziećmi. Nad przebiegiem całej imprezy będzie czuwał jeden z najlepszych spikerów kraju Artur Stanowski, który nie raz i nie dwa potrafił do czerwoności rozgrzać publiczność na ważnych spotkaniach Bogorii. Zapowiadana jest bardzo ładna pogoda co sprawi, że jeszcze przyjemniej będzie się grać w tenisa stołowego w pięknym Parku Skarbków.

Celem pikniku jest promocja naszej pięknej dyscypliny. Zależy nam również na integracji z mieszkańcami Grodziska, by jeszcze więcej mogli się dowiedzieć o naszej działalności. A to wszystko oczywiście wpisuje się w piękne obchody 500-lecia gminy Grodzisk Mazowiecki. W sobotnie popołudnie będziemy czekać na wszystkich chętnych do godziny 16. Zadanie dofinansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Dodaj komentarz