Kolejny wyjazd naszych gladiatorów


Po zwycięstwie nad LOTTO Polski Cukier Gwiazdą Bydgoszcz przed podopiecznymi trenera Tomka Redzimskiego kolejne wyzwanie. Tym razem przeciwnikiem beniaminek LOTTO Superligi UKS Villa Verde Olesno. Początek meczu w Oleśnie o godzinie 18.

Spotkanie będzie rozegrane w ramach 1. kolejki ligowej. Mecz z ekipą z Bydgoszczy rozegrany był awansem, gdyż do czasu remontu naszej hali sportowej na Westfala, Bogoria mecze rozgrywać będzie na wyjazdach. Koniec remontu hali planowany jest na połowę października. Do Olesna nasi pingpongiści udali się dzisiaj po porannym treningu. Wczoraj wieczorem lekko trenowali i regenerowali się po trudnym meczu w Bydgoszczy.

Na południe kraju nasi zawodnicy udali się w identycznym składzie jak w środę. Ze świetnej strony w ostatnim meczu pokazali się nasi juniorzy Miłosz Redzimski i Michał Gawlas. Na pewno lepiej może zagrać Koreańczyk Jang Seongil, który z każdym dniem czuje się coraz swobodniej w Polsce.

Villa Verde do nowego sezonu przystąpi niemal w identycznym składzie, w jakim grał w I lidze: Radek Mrvicka, Artur Białek i Daniel Lis. Niewątpliwie celem naszego dzisiejszego rywala będzie utrzymanie w rozgrywkach LOTTO Superligi. Co ciekawe dzisiejszy mecz z Bogorią będzie pierwszym dla Villa Verde na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

Transmisja spotkania dostępna będzie na stronach LOTTO Superligi, pod poniższym linkiem:
https://youtu.be/0WKAomelWmg

 

Dodaj komentarz