Mecz Bogorii na TVP Sport

Dzisiejszy wyjazdowy hit LOTTO Superligi, pomiędzy Bogorią, a Dekorglassem pokaże telewizja TVP Sport. Początek transmisji o godzinie 16.15. Mecz rozpoczyna się o godzinie 16.20. Transmisja w telewizji publicznej to zasługa porozumienia, jakie w ostatnim czasie podpisał Polski Związek Tenisa Stołowego z telewizją publiczną.

A to nie jedyna dobra informacja dla sympatyków Bogorii. Do drużyny na dzisiejszy mecz z Dekorglassem dołączył ulubieniec grodziskiej publiczności Panagiotis Gionis. Panos doszedł do pełni zdrowia po urazie Achillesa i jest gotowy by pomóc naszej drużynie w tym prestiżowym spotkaniu. Grek to bezapelacyjnie jeden z najlepszych zawodników w historii, jaki reprezentował barwy Bogorii. Oprócz wielu cennych punktów w LOTTO Superlidze Panos gwarantuje unikatowy i efektowny styl gry.

Mamy nadzieję, że już dziś Gionis nawiąże do swoich najlepszych gier w grodziskiej drużynie i pomoże zwyciężyć Bogorii w hicie LOTTO Superligi. Do Warszawy Grek przyleciał wczoraj po południu i prosto z lotniska udał się z drużyną do Działdowa. Oprócz niego w składzie zespołu na mecz z Dekorglassem są młodzi gniewni Miłosz Redzimski i Michał Gawlas. Szczególnie gra i wyniki Miłosza mogą imponować w ostatnich tygodniach. To właśnie Miłosz poprowadził Bogorię do dwóch zwycięstw na początek rozgrywek LOTTO Superligi, zwyciężając we wszystkich czterech singlach.

Mecz z Dekorglassem zostanie rozegrany w ramach 3. kolejki LOTTO Superligi. Działdowianie podobnie jak Bogoria zwyciężyli w dwóch pierwszych spotkaniach sezonu 2022/2023. Dzisiejszym spotkaniem podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego rozpoczynają maraton gier w rozgrywkach ligowych. W niedzielę nasi zawodnicy zagrają w Gdańsku z miejscowym zespołem AZS AWFIS Balta. W następnym tygodniu Bogorię czekają kolejne dwa spotkania wyjazdowe, odpowiednio z Energą-Manekin Toruń oraz SBR Dojlidy Białystok.

Dodaj komentarz