Bogoria o kolejne punkty powalczy na Podkarpaciu

Rozgrywki LOTTO Superligi nie zwalniają tempa. Już dziś przed naszymi gladiatorami kolejne wyzwanie i wyjazdowy pojedynek z Oxynet Jarosław. Początek meczu na Podkarpaciu o godzinie 17, a transmisja dostępna na stronie https://superliga.com.pl/raport/?id=1272.

Podopieczni trenera Tomka Redzimskiego przystąpią do tego meczu w bardzo dobrych nastrojach. Mimo osłabień w składzie Miłosz Redzimski, Panagiotis Gionis i Michał Gawlas świetnie sobie radzą. Ostatnie trzy mecze zakończyły się ich zwycięstwem na trudnych terenach w Gdańsku, Toruniu i Białymstoku. Teraz czas na kolejną wyprawę do zespołu znajdującego się w czołówce LOTTO Superligi. Oxynet przed 8. rundą spotkań plasuje się na wysokiej trzeciej pozycji (Bogoria jest czwarta). Jarosławianie do tej pory rozegrali jeden mecz więcej od tenisistów Bogorii i w tabeli mają o jedno oczkow więcej od naszej drużyny.

Na południe kraju Bogoria udaje się w niezmienionym składzie. Do Polski wczoraj wieczorem dotarł Panos, który po kontuzji Achillesa rozgrywa świetne pojedynki. Jeszcze lepiej spisuje się Miłosz, który jest liderem rankingu indywidualnego Superligi i do tej pory wygrał wszystkie gry singlowe. Ważne zwycięstwo nad Danielem Górakiem zanotował również Gawlas. Zapowiada nam się bardzo interesujący mecz. Siłą ekipy Oxynetu są zawodnicy z zagranicy, w tym Azjaci Amirez Abbasi i Woo Hyeong. Ciekawy styl gry prezentuje zawodnik z Iranu. Abbasi gra kombi atak, na backhandzie ma długiego czopa którym gra blisko stołu. Polskim zawodnikiem broniącym brawy Oxynetu jest junior Alan Kulczycki, który bardzo często gra z Michałem Gawlasem zacięte pojedynki w zawodach Grand Prix Polski. 

Po tym meczu nasi zawodnicy wreszcie dostaną kilka dni wolnego. Na pewno przerwę w rozgrywkach będą chcieli rozpocząć po zwycięskim meczu, który może im dać kolejne cenne punkty do tabeli LOTTO Superligi.

Dodaj komentarz