Do Grudziądza w krajowym składzie


Nowy 2023 rok zaczyna się bardzo wymagająco dla podopiecznych trenera Tomasza Redzimskiego. W środowy wieczór tenisiści Bogorii zagrają w Grudziądzu mecz z miejscową ASTS Olimpią-Unią. Do rywalizacji przystąpimy w krajowym składzie.

Z pewnością trener Tomek awizuje do gry Miłosza Redzimskiego i Michała Gawlasa. W dalszym ciągu niezdolni do gry są jeszcze Marek Badowski oraz Panagotis Gionis. Dobra informacja jest jednak taka, że obaj w najbliższych tygodniach bedą mogli wrócić do gry. Na pewno ich obecność jest bardzo potrzebna, bo już niedługo sezon LOTTO Superligi będzie wkraczał w decydującą fazę.

Na pozycji numer trzy prawdopodobnie zagra ktoś z dwójki Jacek Mitas/Arek Żuk. Po meczu w Grudziądzu Miłosz zostanie na północy kraju. Dwa dni po meczu z Olimpią, w Poznaniu zagra w narodowych barwach w meczu eliminacji Mistrzostw Europy. Rywalem polskiej reprezentacji będzie drużyna Portugalii. Oprócz Miłosza w składzie na to spotkanie znaleźli się również Samuel Kulczycki, Maciej Kubik oraz Artur Grela.

8 stycznia o godzinie 16 z kolei Bogoria zagra mecz we własnej hali przeciwko zespołowi Global Orlicz-Pharma Suchedniów. Będzie to hit ostatniej kolejki ligowej. Zespół z województwa Świętokrzyskiego znajduje się aktualnie na drugiej pozycji w ligowej tabeli. Nasi gladiatorzy okupują trzecią pozycję, ale mają tyle samo punktów co Orlicz i jeden mecz rozegrany mniej. Ewentualne zwycięstwo pozwoliłoby naszej drużynie zająć drugie miejsce na koniec rundy zasadniczej. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na tą rywalizację.

Dodaj komentarz