Bogoria ma swój nowy dom

Wczoraj miało miejsce uroczyste otwarcie sali treningowej Bogorii, która znajduje się na pierwszym piętrze hali sportowej przy ulicy Sportowej 29. Przecięcia wstęgi dokonał burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński, radni gminy Grodzisk Mazowiecki oraz zarząd klubu Bogoria.

Pierwsze zajęcia na nowej sali odbyły się już w piątek. Zarząd klubu wraz z biurem chciał jednak podkreślić range tego wydarzenia i zaprosić wszystkich do zobaczenia nowej sali. Przecięcie wstęgi poprzedziło krótkie wprowadzenie i przedstawienie historii nowego obiektu. Nie tak dawno „pożegnaliśmy” salę przy ulicy Kilińskiego, która służyła nam do treningów przez ostatnie 15 lat.

To właśnie tam rozwijać swoje umiejętności mogły setki młodych zawodników Bogorii. Teraz służyć im będzie nowy obiekt przy ulicy Sportowej 29. Pięknym momentem otwarcia było wręczenie przez burmistrza Grodziska Mazowieckiego tabliczki z imieniem Prezesa Dariusza Szumachera, którego imieniem została nazwana nowa sala. Na koniec uroczystości Prezes otworzył szampana i wspólnie symbolicznie powitaliśmy nowy obiekt. W tym czasie na projektorze zaprezentowany został film z poprzedniej edycji Pingla Cup, który bardzo spodobał się zgromadzonym we wtorkowe popołudnie.

A już w najbliższy piątek o godzinie 18 pierwszy oficjalny mecz w sali imienia Dariusza Szumachera. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki podejmie w półfinale LOTTO Superligi Global Pharma Orlicz Suchedniów. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.