200 zgłoszonych zawodników do IX edycji Pingla Cup

W niedzielę dobiegły końca zapisy do największej ogólnopolskiej imprezy tenisa stołowego dla dzieci do lat 9 i 11. Organizatorów bardzo cieszy fakt, że w najbliższych zawodach Pingla Cup zagra 200 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

A zawody zbliżają się wielkimi krokami. Hala sportowa przy ulicy Westfala 3a, będzie mogła gościć młodych zawodników, ich rodziców oraz trenerów w dniach 17-18 czerwca. Tylko w jednej edycji (dokładnie w VII) mieliśmy większą liczbę zgłoszonych Skrzatów i Żaków. Ogromne zaufanie rodziców i trenerów pokazuje jak dużą renomą cieszy się turniej od kilku lat. Niesamowite wspomnienia zostają dzieciom na całe życie. Przypomnijmy, że zwycięzcy ostatnich edycji to aktualni medaliści Mistrzostw Europy na czele z Miłoszem Redzimskim.

Jak co roku organizatorzy turnieju, czyli Klub Sportowy Bogoria Grodzisk Mazowiecki zrobią wszystko co w ich mocy by kolejna edycja była jeszcze lepsza od poprzednich. W następnym tygodniu powoli powinny pojawiać się listy startowe turnieju, a dzień przed rozpoczęciem turnieju losowanie w kategorii Skrzatów, Skrzatek, Żaczek i Żaków. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę rozgrywane będą turnieje gier podwójnych. Zgłaszać się będzie można do nich w dniu turnieju, w biurze zawodów. Więcej informacji dotyczącej idei turnieju i atrakcji panujących w trakcie zawodów można znaleźć na oficjalnej stronie turnieju pod poniższym linkiem: