Trener koordynator Paweł Szeliński

ur. 31.12.1989

Absolwent Politechniki Warszawskiej gdzie zdobył tytuł inżyniera. Magister Wychowania fizycznego, absolwent Polskiej Akademii Sportu; ukończony kurs ITTF PTT Level 1; ukończone studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego (WSEZiNS) oraz w trakcie kursu trenerskiego (AWF Gdańsk). Swoje doświadczenie w pracy z najmłodszymi tenisistami zdobywał w: SCKiS Hals Warszawa, MLKS Józefów, OSiR Warszawa Praga Południe, ZS Specjalnych nr 101 w Warszawie, Zerzeńskie Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi”. Pracował z dziećmi, które zajmowały wysokie miejsca w turniejach wojewódzkich oraz ogólnopolskich.  Z klubem Bogoria związany od sierpnia 2013 roku.

Adam Białek

ur. 19.01.1993

Magister Zarządzania Organizacją Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył kurs instruktora tenisa stołowego w Polskim Centrum Rekreacji Ruchowej. Od najmłodszych lat związany z klubem Bogoria Grodzisk Mazowiecki jako zawodnik, gdzie pod okiem trenera Dariusza Budzicha wygrywał m.in Mistrzostwa Mazowsza w kategorii Młodzików i Kadetów oraz zajmował wysokie miejsca w turniejach ogólnopolskich. Od 2015 roku zaczął współpracę z naszym klubem również jako trener

Paweł Fertikowski

ur. 12.11.1990

Jeszcze do niedawna czynny zawodnik występujący w rozgrywkach LOTTO Superligi. W swoim dorobku ma 2 tytuły Drużynowego Mistrza Polski w drużynie Bogorii. To właśnie z zespołem Bogorii docierał do finału Pucharu ETTU. Z barwach Dekorglassu Działdowo sięgał po Puchar ETTU. Ćwierćfinalista Mistrzostw Świata Seniorów w grze mieszanej. Jako trener pracuje z Żakami i Młodzikami należącymi do czołówki kraju w swoich kategoriach wiekowych.

Zbigniew Grześlak

ur. 13.09.1985

Medalista Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych począwszy od Młodzika do Młodzieżowca. Jeszcze do niedawna zawodnik I drużyny Bogorii z którą w sezonie 2016/2017 sięgnął po tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Przed przyjściem do Bogorii występował w Ekstraklasie Mężczyzn w zespole GLKS-u Nadarzyn. Jako trener prowadził kilkukrotnie reprezentantów Polski Kadetów na zawodach międzynarodowych. Jest również trenerem kadry Mazowsza i absolwentem Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej.

Adrian Majchrzak

ur. 08.11.1999

Trener Adrian jest wychowankiem klubu Bogoria. W przeszłości był czołowym zawodnikiem Polski w kategoriach młodzieżowych. W swoim dorobku ma medale Mistrzostw Polski Kadetów i Młodzików. Aktualnie jest grającym kapitanem trzeciego zespołu występującego w rozgrywkach II ligi. Jest bardzo lubiany przez dzieci i młodzież w każdym wieku.

Robert Sidor

Trener Robert prowadzi zajęcia w szkole podstawowej nr. 6, gdzie jest nauczycielem wychowania fizycznego.